1a, Ekerydsskolan
6a, Ekerydsskolan
9c, Högavångsskolan
N1a, Nordenbergsskolan
N1b, Nordenbergsskolan
T3, Nordenbergsskolan


Nordenbergsskolan
Bengt Jönsson
Olofström

 

 

Vänster Hem

Gick Du i min klass?
Eller kanske i en parallellklass?
Undrar Du ibland vad det blev av honom/henne?
Sluta undra, skicka dem ett mail och fråga!

Vet Du någons adress, eller vill själv vara med på listan?
Skicka ett
mail till mig så fixar jag det!

UIN nummer läggs inte in på listan om Du inte personligen begär det. Skicka ett mail om Du vill ha med det!

(Vill Du inte att dina uppgifter visas på denna sidan så hör av dig så tar jag bort dem omedelbart. ICQs on-/offline indikator kan stängas av via ´Security & Privacy´.)

 

Antti Kaukolampi

Pv98aku@hbg.lth.se

Björn Blissing

bjobl449@student.liu.se
http://www.student.itn.liu.se/~bjobl449
UIN: 1275761

Cezary Marzec

cezary@minmail.net
http://user.tninet.se/~mdz270m
UIN: 29561553

Christian Eggertsen

christian@eggertsen.se
http://www.eggertsen.se
UIN: 231881

Erwin Nehez

nehez@swipnet.se

Eva Sigvant

sigvant@mbox301.swipnet.se

Jakob Bengtsson

jakbe709@student.liu.se

Jon Halling

jon.halling@swipnet.se
http://www.halling.cjb.net
UIN: 1840385

Magnus Liljengren

alfa_mange@hotmail.com

Orhan Karagöz

orhank@massive.se
http://orhank.massive.se

Per Torstensson

ET99ToPe@ing.hj.se
UIN: 49244464

Pekka Sirviö

Da97SiPe@ing.hj.se
http://193.10.212.210/wwwroot/pekka

Rickard Molin

dat99rmo@ludat.lth.se
http://www.ludat.lth.se/~dat99rmo
UIN: 48340980

Robert Johansson

robert.johanssonh981@stud.oru.se
UIN: 28760973

Sabina Nalic

e97sn@efd.lth.se

Sara Börjesson

sara_boerjesson@hotmail.com

Tihomir Pezo

pt98tpe@student.hk-r.se